Авторизация
Всемирный клуб одесситов
04.06.2024   09:00

Відключення світла в Одесі та області 4 червня триватимуть довше

В Україні у вівторок, 4 червня, фіксують значне зростання дефіциту електроенергії. Так, графіки відключень діють з 00:00 до 24:00 у всіх областях.

Про це повідомила пресслужба Укренерго.

Сьогодні дефіцит в енергосистемі дещо більший, ніж вчора. Причини — зростання рівня споживання через використання кондиціонерів, хмарність, яка перешкоджає роботі сонячних електростанцій, а також зменшення обсягу імпорту електроенергії з країн Європи, — йдеться у повідомленні.

Так, ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. При перевищенні — обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів. 

В Укренерго уточнили, що інформацію про час застосування відключень у вашому регіоні можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Головна причина застосування заходів обмеження — наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях, — пояснили в компанії.

Через значні пошкодження електростанції не можуть виробляти стільки ж світла, як це було раніше. А для подолання дефіциту залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи.

Однак через масштабність пошкоджень цього не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому в Укренерго вимушені застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Новости
Цитата дня
Статьи

Одесса в ЮНЕСКО: новые возможности и высокая ответственность

В начале этого года исторический центр Одессы был включен в Список всемирного наследия ЮНЕСКО. Одесские архитектурные шедевры заняли важное место среди самых известных мировых объектов культурного наследия.

  • 05 дек, 12:23

Для украинских детей стартовала новаторская программа «Полет песни»

«Полет песни» — глобальная инициатива социализации украинских детей, вынужденных покинуть свои дома в результате вторжения России в Украину, с их сверстниками для обучения навыкам эмоционального интеллекта и грамотности.  

  • 20 мар, 12:45
Пресс-центр
Детско-юношеский футбольный клуб «Атлетик», Одесса

Детско-юношеский футбольный клуб «Атлетик», Одесса

Новости партнеров

Реализация проектов благоустройства Одессы

Реализация проектов благоустройства Одессы

Строительная компания «Гефест»
Благотворительная организация «Фонд Бумбураса»
Правовая корпорация
Gastrobar Odessa