Днями до міста прибула ще одна когенераційна установка загальною потужністю 3,3 МВт.

Як зазначив заступник начальника Одеської міської військової адміністрації Іван Донченко, ця робота є частиною системного підходу до створення незалежних джерел генерації.

Головна мета — крок за кроком забезпечити автономною електричною енергією ключові об'єкти життєзабезпечення.

Завдяки цьому підприємства критичної інфраструктури зможуть безперебійно функціонувати та надавати необхідні послуги одеситам навіть у випадку повного відключення централізованого енергоживлення чи затяжних блекаутів.

Крім того, це дозволить вивільнити кіловати централізованого енергопостачання, що додасть стійкості іншій міській інфраструктурі.

«Одеська міська військова адміністрація та Одеська міська рада висловлюють щиру подяку Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні та міжнародним партнерам за планову та послідовну підтримку нашого міста, глибоке розуміння тих викликів, перед якими сьогодні стоїть Одеса», — підкреслив Іван Донченко.