Містяни прийшли з портретами своїх загиблих рідних, щоб створити живі меморіали на честь тих, чиє життя забрала війна.
Учасники заходу розвісили на деревах військові жетони з іменами полеглих бійців та патріотичні стрічки. Під час акції згадували не лише тих, хто на щиті, а й полонених та зниклих безвісти захисників.
Цей день — болюче нагадування про ціну нашої свободи. І сьогодні Одеса вкотре довела, що не забуває нікого, а символічний дзвін відлунює в серці кожного одесита.























