Міністерство освіти і науки України разом із Міністерством цифрової трансформації України завершили роботу з розроблення інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту (ШІ) в закладах загальної середньої освіти.
Про це повідомляє прес-служба одеської мерії.
Вчителі та учні мають змогу досліджувати можливості ШІ та залучати їх в освітній процес на різних етапах – від підготовки до уроку до виконання домашніх завдань. З метою подальшого залучення ШІ в освітній процес в Одесі створений Цифровий хаб для педагогічних працівників.
19 серпня 2024 року на базі Одеської гімназії № 26 пройшло третє засідання Цифрового хабу “Едукаторія» “Початок 2024-2025 року навчання в системі «Єдина школа»” та використання ШІ (штучного інтелекту) в освітній діяльності.
Директорка Одеської гімназії № 26 Тетяна Жорницька, регіональний представник, віцепрезидент асоціації «Відроджені гімназії України», представила напрацювання Цифрового хабу.
Практичним досвідом з учасниками конференції поділились педагоги закладу, які провели заняття в системі «Єдина школа».
Вчителів ознайомили з практичними аспектами підготовки уроків на основі штучного інтелекту, а саме: використання інструментів Chat GPT, Gamma; технологій ШІ, зокрема інструменту Canva, для реалізації творчих завдань з учнями; можливості ШІ для навчання з використанням інструментів Renderforest, Gemini, Captions.
Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Асоціації «Відроджені гімназії України», компанії «Татл Технолоджі».
Коментує мер Одеси Геннадій Труханов
Одеська міська рада направила до уряду звернення, щоб мешканці пошкоджених неприватизованих квартир могли отримати компенсацію. Відповідний проєкт було ухвалено на XXXV позачерговій сесії ОМР.
В начале этого года исторический центр Одессы был включен в Список всемирного наследия ЮНЕСКО. Одесские архитектурные шедевры заняли важное место среди самых известных мировых объектов культурного наследия.
Новости партнеров